BAMBU LİFE’IN HEDEFİ ORTA DOĞU PAZARI

BY IN Genel Yorumlar Kapalı

lçemiz genç girişimcilerinden Semih Daştan, Ali Şahin ve Mustafa Güler tarafından kurulan Bambu Life, orta doğu ülkelerine girmek için görüşmelere başladı.
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Ve Diyarbakır Tüyap Fuarcılık İş Birliği ile Düzenlenen İkili İş Görüşmelerinde Bambu Life ortaklarından Pazarlama müdürü Ali Şahin ve Mustafa Güler, İran, Irak, Cezayir ve Ermenistan başta olmak üzere orta doğu ülkeleri sanayicileriyle görüşme içerisinde olduklarını açıkladı.
Diyarbakır The Green Park Hotel’de gerçekleştirilen görüşmelerde ürün tanıtımları yapıldı. Firma yetkilileri ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınırken, ürünlerin tanıtımı hafta sonu yapıldı.
Bambu Life Pazarlama Müdürü Ali Şahin, Diyarbakır’da yaptıkları görüşmelerin olumlu geçtiğini, “Hedefimiz Akdağmadeni’nde yapılan üretimlerin başta orta doğu olmak üzere dünya geneline yaymak. İkili iş görüşmeleri çerçevesinde İran, Irak, Cezayir ve Ermenistanlı sanayicilerle bir araya geldik. Ürünlerimizin tanıtımının yanı sıra üretim ağı hakkında bilgiler verdik. Önümüzdeki günlerde Cezayirli işadamları ürünlerimizi yakından görecekler. Gerekli anlaşmaların ardından yurt dışına ilk ürünlerimiz Cezayir’e gitmiş olacak” dedi.
Diyarbakır TÜYAP Ortadoğu Mobilya Fuarında, AK PARTİ Diyarbakır Milletvekili,Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi Oya Eronat, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kiraç,Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Recep Güven, Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Diyarbakır Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Gülşen Duran, Iraq Duhok Ticaret Odası Genel Sekreteri Nawzat J. Balata ziyaret etti.

Comments are closed.