Bambu Lİfe Rağbet Görüyor

Akdağmadeni’nde üretimi yapılan bambu mobilyaları Türkiye’nin dört bir yanında ilgi görmeye devam ediyor. Bambu Life, Adana’nın ardından Van’da da dikkatleri üzerine çekti.

Yozgat’ta üç genç girişimcinin kurduğu Bambu Life kısa sürede büyük gelişim gösterdi. Dolu kapasite ile çalışan Bambu Life, mobilya fuarlarında da tanıtım yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Adana’da boy gösteren Bambu Life, hafta sonu da Van’da görücüye çıktı. Van’da 20. düzenlenen Van Asya İpekyolu Ticaret ve Sanayi Tedarikçileri Fuarı’nda yerli ve yabancı firmalar yer aldı.

Bambu Life Üretim Müdürü Mustafa Güler ve Pazarlama Müdürü Ali Şahin, Van’da Yozgat’ta üretilen ürünlerin tanıtımını yaparken bir yandan da Van’ın önde gelen sanayici ve işadamlarını ağırladılar.

Van Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva ve TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Meral Ayhan, bambu life standını ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

Yozgat’ta markalaşma adına önemli adımlar atmaya başlayan Bambu Life, Adana’nın ardından Van’da da damga vurdu. Pazarlama Müdürü Ali Şahin, Bambu Life’nin markalaşması noktasında önemli adımlar attıklarını ve her geçen gün iyi bir noktaya geldiklerini kaydetti. Bambu Life’nin Akdağmadeni’nin markası haline getirileceğinin altını çizen Şahin, katıldıkları fuarlarda büyük ilgi gördüklerini anlattı.